Motinos dienos proga „Vakaro žvaigždelė“ dalyvavo televizijos laidoje „Duokim garo“. Daiva Bauerienė ir Artūras Chalikovas atliko dainą „Daina mamai“. Kviečiame pasižiūrėti laidos įrašą. Spausti čia


Radijo laidos Vakaro žvaigždelės" 10 metų GIMTADIENIS

Spalio 17 d.  šventėme radijo laidos „Vakaro žvaigždelė“ 10 metų gimtadienį. Ta proga į Europos parką sugužėjo mūsų ištikimi draugai, kur jų laukė jiems paruošta muzikinė programa. Renginį vedė muzikos mokytoja Jūratė su dukra Lėja. Pasveikinimo žodį tarė „Gerosios Naujienos centro“ direktorius R. Jucevičius, o žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ redaktorė Vilma Varkulevičienė prisiminė, kaip kilo mintis leisti žurnalą. Visą renginį puošė vaikų atliekamos dainelės.

Dėkojame Europos parkui už svetingumą ir ekskursiją bei pasivaikščiojimą nuostabiais parko takeliais. Ačiū tariame renginio vedėjoms Jūratei ir Lėjai, už smagias akimirkas dėkojame „Klounai be sienų” aktoriams Joanai ir Justinui Narvidams. Už puikiai atliktas daineles nuoširdų ačiū tariame Barborai Žižytei, Saulei Paulavičiūtei, Saulei Komžaitei ir jų mokytojai Sonatai Kudžmienei. Malonu, kad renginy dalyvavo ir savo dainomis džiugino Andrius Kulikauskas, Loreta Sungailienė su vaikučiais, Asta Bagdonavičienė su dukra Ieva, Gintarė ir Ieva Bauerytės bei „Teatriuko” aktoriai Dalia ir Žilvinas.
Dėkojame visiems, kurie 10 metų buvo ir yra ištikimi mūsų radijo laidelių klausytojai.

Kiekviena radijo laida – tai lyg mažytė Meilės kibirkštėlė, kuri nusileidžia į jūsų namus.

DSC 1577  DSC 1583  DSC 1584 
 DSC 1593  DSC 1602  DSC 1604
 DSC 1616  DSC 1619  DSC 1630
 DSC 1646  DSC 1651  DSC 1696
DSC 1710 DSC 1723 DSC 1756

 


 

 Į Vievį pas vaikus!

     Sausio 9 d. su geru bičiuliu „Stalo teatru“ svečiavomės Vievio dienos centre. Vaikai žiūrėjo spektaklį „Avinėlio kelionė“. Tai nuostabus spektaklis apie tai, kad kiekvieno iš mūsų širdyje gyvena mažytis avinėlis. Spektaklio metu žiūrovai kviečiami jį atrasti ir drauge keliauti per pasaulio sukūrimo istoriją. Aktorės Saulė Degutytė ir Edita Zizaitė prieš žiūrovų akis sukuria žemę, dangų, vandenį, žuvis, gyvūnus ir žmones. Spalvotus vaizdus lydi kompozitorės Snieguolės Dikčiūtės švelnus muzikavimas. Spektaklis palieka neišdildomą įspūdį savo spalvų, muzikos ir aktorystės darna.

„Vakaro žvaigždelė“ rekomenduoja „Avinėlio kelionę“ žiūrėti su visa šeima. (žr.www.staloteatras.lt)

Po spektaklio vaikai džiaugėsi dovanėlėmis.
vievis6  vievis5  vievis1 
 vievis2  vievis7  vievis3

 


 

„Šviesos“ šventė Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Skaityti čia

 
Gruodžio 5 d. svečiavomės Trakų Vokėje
 
Smagu buvo pasisvečiuoti Advento vakare Trakų Vokės dvaro sodyboje. Trakų Vokės vaikų darželio auklėtoja Daivutė Matusevičienė su savo mažaisiais auklėtiniais parengė smagią programėlę. Mažus ir didelius sušildė Adventinės giesmės, dainelės, pasaka ir žaidimai. O Trakų Vokės kultūros namų folkloro ansamblis VIJA padainavo lietuvių liaudies dainų. Vaikus džiugino meškutė, kuriai labai patiko visus šiltai ir minkštai apkabinti.
Ačiū Advento vakaro rengėjams už vaišes, o ypač už juodą duoną ir baltą sūrį su medumi.
Tikiuosi, kad „Vakaro žvaigždelės“ dainelės sušildė mažų ir didelių klausytojų širdeles.
 Plačiau apie renginį skaitykite čia
Šiltai šiltai,
Vakaro žvaigždelė
 
Dvi Daivutes  Duona   Sveciuojames
 Dvi Daivutės
 Labai skanu juoda duona su baltu
sūriu ir medumi
 Svečiuojamės Trakų Vokėje